32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Shtes

Etiketim: shtes

Presidenti i Këshillit Evropian: Mbështes nismën e Ballkanit të Hapur

0
Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel u shpreh sot se mbështet nismën Ballkani i Hapur dhe uroi që të gjithë të bashkohen në këtë...

Qeveria shqiptare miraton fond shtesë për sportin

0
Ministrja e Arsimit Evis Kushi njoftoi pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave miratimin e një fondi shtesë për 160 mln lekësh për federatat sportive dhe...

Arrijnë në 16.2 mijë vdekjet shtesë në vend nga fillimi i...

0
Ndonëse me ritme më të ulëta se në dy vitet e mëparshme, pandemia e Covid-19 ka vijuar që të marrë jetë njerëzish edhe në...

Vdekjet shtesë në Shqipëri nga fillimi i pandemisë arrijnë në 16.2...

0
Ndonëse me ritme më të ulëta se në dy vitet e mëparshme, pandemia e Covid-19 ka vijuar që të marrë jetë njerëzish edhe në...

“Krenar që jam malësor”, Manja: Mbështes Vettingun, jo gjuhën e urrejtjes

0
Ministri i Drejtësisë mbështet nismën për liberalizimin e kanabisit për qëllime mjekësore. Nga Burgu i Reçit, Ulsi Manja komentoi edhe debatin më të fundit...

SBASHK kërkon nga 100 euro shtesë për mësimdhënësit, nuk deklarohen nga...

0
SBASHK po kërkon që punonjësit e arsimit në muajin prill të marrin nga 100 euro shtesë. Kjo kërkesë është dorëzuar në Ministrinë e Arsimit...

Twitter mbyll profilet e përdoruesve që kanë shpërndarë hashtagun “Unë mbështes...

0
Twitter ka ndaluar më shumë se 100 llogari që kanë ripërtërirë në mënyrë të përsëritur hashtagun #IStandWithPutin ("Unë mbështes Putinin"), i cili u shfaq...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS