fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shpërblimet

Etiketim: shpërblimet

Sportistët shqiptarë apel kryeministrit: Ku janë shpërblimet tona?

0
Dy kampionët shqiptarë, Briken Calja dhe Izmir Smajlaj, i dërguan një video-mesazh, presidentin Edi Rama, nëpërmjet emisionit “Opinion”, ku ky i fundit ishte i ftuar, teksa i...