5 C
Tirana
Sunday, December 15, 2019
Ballina Etiketimet Shkolla

Etiketim: shkolla

Sindikata e mësuesve kundër mbajtjes së simboleve fetare në shkolla

0
Një federatë e sindikatave që përfaqëson 45,000 mësues në Quebec po heton në provincën Kanadeze për ndalimin e saj të veshjes së simboleve fetare...

Kuti ne koke per te mos kopjuar, shkolla behet virale ne...

0
Një shkollë në Indi është kritikuar pasi u ka kërkuar studentëve të mbajnë kuti kartoni mbi kokën e tyre gjatë provimeve...

Universitetet nuk arrijnë të luftojnë racizmin në shkolla

0
Një hetim nga Komisioni i Barazisë dhe të Drejtave të Njeriut (EHRC) zbuloi se rreth një e katërta e studentëve etnikë të pakicave, përfshirë...

Mall ne shkolla, policia kontrolle te rrepta ne kryeqytet, arrestohen dy...

0
Policia e Tiranës po ushtron kontrolle me agjentë civilë dhe shërbime të hapura pranë shkollave të kryeqytetit, për parandalimin dhe goditjen...

Emigrimi boshatis fshatin ne Shqiperi, dy shkolla mbeten me vetem nga...

0
Shqiperia po braktiset, po shkretohet gjithnje e me shume. Emisioni Top Story udhëtoi drejt fshatrave të Zagorisë për të parë nga...

Riparohet shkolla e Vaqarrit/ Veliaj: Investimet si brenda dhe jashtë Unazës...

0
Ish shkolla e vjetër e Vaqarrit është rikonstruktuar nga bashkia e Tiranës dhe ambientet e saj do të shërbejnë si kopsht për fëmijët e...

MOST POPULAR

HOT NEWS