fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shërbimin

Etiketim: Shërbimin

Rama i kundërpërgjigjet Metës: Unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di...

0
Vazhdojnë replikat mes presidentit të Republikës, Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Pasi Meta u shpreh se “që Rama gënjen nuk është më lajm as...

​Dita kur Muhammad Ali refuzoi të kryente shërbimin në ushtrinë e...

0
Më 28 prill 1967, kur lufta e Vietnamit ishte në kulmin e saj, kampioni i peshës së rëndë të boksit, Muhammad Ali refuzoi të...

Nuk vendosin syze, mënyra si mbajnë duart: Disa fakte për Shërbimin...

0
Shërbimi Sekret i Shteteve të Bashkuara është i rrethuar me mistere e mite të ndryshme. Në filma, këta njerëz janë gjithmonë me kostume të zeza,...