18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Propozojm

Etiketim: propozojm

Dy raunde të dështuara për presidentin, Balla: Nuk propozojmë emër as...

0
Maxhoranca dhe opozita janë ulur sot sërish në tryezë për të negociuar presidentin e ri, ndërkohë që dy raunde dështuan pa asnjë emër. Kreu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS