21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Promovuar

Etiketim: promovuar

Puka turistike, 200 alpinistë profesionistë bashkohen për ta promovuar

0
Për herë të parë ne vendin tonë, mbi 200 alpinist profesionist nga federatat e  Shqipërisë, Kosoves, Malit të Zi dhe Maqedonisë se Veriut, u bashkuan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS