16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorin

Etiketim: prokurorin

Zbardhet vendimi i KPK-së për prokurorin Arian Ndoja/ U ndëshkua edhe...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka zbardhur vendimin ndaj subjektit të rivlerësimit, prokurorit të Durrësit, Arian Ndoja. Prokurori u bë i njohur nga dy...

Emri/ Kaloi procesin e vettingut, KPK konfirmon në detyrë prokurorin e...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Tiranës Hysni Mulaj. Nga hetimi, prokurori Mulaj ka rezultuar i pastër në të trija...

Emri/ I akuzuar për korrupsion, GJKKO merr vendimin për prokurorin e...

0
Gjykata e Posaçme ka marrë vendimin përfundimtar ndaj prokurorit të Sarandës, Sali Hasa dhe të bashkëpandehurve. Burime për median bëjnë me dije se, gjykata ka...

Nuredin Dumanit i ofrohet të bashkëpunojë me prokurorinë, ja çfarë ka...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) i ka ofruar atij kërkesën për bashkëpunim Nuredin Dumanit.Ende nuk është konfirmuar nëse ai...

Probleme me pasurinë/ KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës, Alket...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimi ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Tiranës, Alket Mersini. Alket Mersini u përball të hënën me gjetjet e Komisionit të...

KPK shkarkon prokurorin ‘problematik’: Nuk dinte drejtshkrim, nuk njihte ligjin

0
Është shkarkuar nga detyra Spartak Çoçoli prokuror pranë rrethit gjyqësor në Gjirokastër. Sipas KPK-së Çoçoli ka probleme me njohuritë ligjore dhe po ashtu i...

KPK shkarkon prokurorin Spartak Çoçoli

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra prokurorin e Gjirokastrës, Spartak Çoçoli. Spartak Çoçoli e ka filluar karrierën në sistemin e drejtësisë në vitin...

Probleme me deklarimin e pasurisë, KPA shkarkon prokurorin Artan Bajrami

0
Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) ka lënë në fuqi vendimin e KP për prokurorin Artan Bajrami, duke vendosur shkarkimin e tij nga detyra. ...

SHBA/ Departamenti i Drejtësisë përpiqet të shkarkojë prokurorin që ka hetuar...

0
Në një zhvillim të papritur Departamenti i Drejtësisë u përpoq të largojë nga detyra Geoffrey S. Berman, prokurorin e Manhatanit i cili po mbikqyr...

KPK kofirmon në detyrë prokurorin Ludovik Dodaj

0
Ludovik Dodaj, prokuror në Prokurorinë pranë Gjykatës së Apelit Durrës është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Trupa gjykuese e përbërë nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS