23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Prokurori

Etiketim: prokurori

Elbasan, kërcënohet prokurori i SPAK Behar Dibra

0
Dy vëllezër të identifikuar si Orges dhe Emirjan Sina, i kanë prerë rrugën automjetit me të cilin po udhëtonte prokurori i SPAK-ut Behar Dibra....

21 janari/ Mark Nika: Kasetën ia dhashë unë Artan Hoxhës, nuk...

0
Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës i cili u vra më 21 janar është shprehur se që prej muajit korrik 2022 ka në dorë...

Ish-prokurori bën deklaratën e fortë: Krimi po gjen strehë te politika,...

0
Ish-kreu i Krimeve të Rënda, Eugen Beci është shprehur se elementë të krimit janë pjesë aktive e politikës në vendin tonë. Duke folur për...

Sukseset e Policisë dhe Prokurorisë së Korçës/ Modeli se si hetimi...

0
-Redaksionale- Ngjarjet e ndodhura në qarkun e Korçës kanë një emërues të përbashkët, autori u gjet ose ngjarja u parandalua. Ekziston dhe një shprehje e...

Durrës/ I mbajti pagën për disa muaj inxhinierit, 53-vjeçari përfundon në...

0
Një 53-vjeçar është proceduar penalisht në Durrës. Mësohet se shtetasi me iniciale R.V., nuk i ka dhënë pagën për disa muaj punonjësve, konkretisht inxhinierit të...

Prokuroria ndaloi hedhjen e lajmeve për sulmet kibernetike/ Reagon Urdhëri i...

0
Unioni i Gazetarëve Shqiptarë, ka reaguar pas vendimit të Prokurorisë së Tiranës e cila iu ndaloi mediave që të publikojnë të dhënat që lidhen...

Konfirmohet në detyrë prokurori i Krujës Florian Bonjaku, drejtuesja e KPK...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit më 2 qershor 2022, me shumicë votash ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Krujës, Florian Bonjaku. Relatori i çështjes...

Akuzohet nga prokuroria italiane se ka firmosur dokumente false, mjeku pediatër:...

0
Mjeku Pediatër Rheumatolog në QSUT, Aurel Vula ka reaguar pas akuzave se nga prokuria Italiane se ka ndihmuar pacientë shqiptarë  që të përfitojnë dokumente...

Foto-Lajm/ Pasi kaloi vettingun, prokurori i Krujës “ekzaltohet” dhe puth në...

0
  Prokurori i Rrethit Gjyqësor Krujë, Florian Bonjaku, pas kalimit të vettingut në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit këtë të enjte nuk i ka përmbajtur...

“Prokurori që e pushoi çështjen kaloi Vetingun”, Malaj publikon në foton...

0
Ish-gjykatësi, Alaudin Malaj i ftuar në Top Story u shpreh se Reforma në Drejtësi ka kaluar kulmin e çdo gjëje.Ai rrëfeu në emision se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS