16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Projekton

Etiketim: projekton

Oferta nga NASA: 35 mijë dollarë shpërblim për këdo që projekton...

0
NASA do të ofrojë 35,000 dollarë për këdo që është në gjendje të krijojë një tualet që astronautët mund ta përdorin në anije kozmike...

Rruga Milot-Fier me PPP, Tabaku: Rama po projekton vjedhjen e fundit

0
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, shkruan se kryeministri Edi Rama po projekton dhe vjedhjen e fundit, siç ka qenë dhe bilanci i punës...

Conte projekton sulmin e frikshëm tek Interi

0
Ky skenar është zbuluar sot nga “Corriere dello Sport” dhe lë të kuptohet se Interi po i bën planet pa Lautaro Martinez, por me...

Studimi zbulon se kur flemë truri projekton momente të përjetuara

0
Truri njerëzor i përdor ëndrrat për të ripërjetuar ngjarje të fundit me ndihmë nga kujtimet dhe ekspertët e kanë parë për herë të parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS