18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prodhohet

Etiketim: prodhohet

Prodhohet ora ekologjike, mbështjellësi është i punuar nga llumi i kafesë

0
Kompania gjermane ka prodhuar orën ekologjike, që e zbukurojnë materialet interesante të përpunuara.Bëhet fjalë për kompaninë Kaffeeform që zhvilloi këtë material duke përdorur llumin...

iPhone 11 tani prodhohet në Indi, SHBA nuk do të varet...

0
Apple ka filluar prodhimin e iPhone 11 në Indi, duke sjellë modelin premium në vend për herë të parë. Sipas burimeve të The Verge, një seri...

Lamborghini Aventador SVJ Xago do të prodhohet në vetëm 10 kopje

0
Lamborghini Aventador SVJ Roadster do të marrë versionin e tij të kufizuar ekskluziv i cili do të prodhohet në vetëm dhjetë kopje. Nëse dëshironi një...

Kukulla për skenat e dashurisë/ “Beautiful”, seria e parë televizive që...

0
Beautiful është bërë seria e parë televizive amerikane që është rikthyer në prodhim pas izolimit. Por për të respektuar protokollet shtetërore, të kontesë dhe...

Mercedes-AMG GT R Pro do të vije në shtator dhe do...

0
Mercedes-AMG do të vije në shtator dhe kompania ka njoftuar se kjo makinë do të prodhohet në një numër të kufizuar. Kompania ka njoftuar se...

iPhone 12 do të prodhohet nga korriku

0
Sipas një raporti të ri, prodhimi i iPhone 12 me madhësi të mesme fillon më herët se modelet e tjera. Apple mezi po pret të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS