9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prodhim

Etiketim: prodhim

Përshtati lokalin për prodhim kriptomonedhash dhe përdorim droge, arrestohet 31-vjeçari në...

0
Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi kishte përshtatur lokalin në pronësi të tij për prodhimin e kriptomonedhave dhe për përdorim droge.Policia...

Babë e bir arrestohen në Fier, të shpallur në kërkim për...

0
Babë e bir janë arrestuar nga policia e Fierit pasi ishin shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje narkotikësh.Në kuadër të operacionit të koduar...

Produkte me defekt në prodhim, ja çfarë do bëjë Ebay me...

0
Një hap i ri shtohet në luftën kundër mbetjeve në botën e modës. Tani varet nga Ebay i cili ka shpallur synimin për t'i...

Prodhim të municioneve luftarake dhe dhunë në familje, arrestohet 46 vjeçari

0
Një 46 vjeçarja rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për prodhim municionesh luftarake dhe dhunë në familje.Policia bën me dije se...

Tiranë/ Dhunë fizike, vjedhje, prodhim dhe shitje droge, arrestohen shtatë persona,...

0
Në prangat e Policisë së Tiranës kanë rënë shtatë persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Sipas informacioneve zyrtare të uniformave blu bëhet...

Vrasje dhe prodhim e shitje droge, kush janë tre “të fortët”...

0
Operacioni ‘Forca e Ligjit’ ka zbarkuar sot ne Vlore. Mesohet se OFL iu ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë...

Vrasje dhe prodhim narkotikësh/ Kush janë 4 të piketuarit e radhës...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit...

Kina nis prodhim masiv të gjuajtësit anti-radar vendas J-20

0
Ushtria kineze ka njoftuar se gjuajtësi elitar vendas J-20B ka tejkaluar problemet e manovrimit dhe mund të konsiderohet si një avion i kompletuar i...

Mungesat prej koronavirusit/ Karteli i dëshpëruar i El Chapo kërkon kimistë...

0
Kartelet e dëshpëruara meksikane kanë nisur të punësojnë kimistë për të prodhuar më shumë droga, teksa izolimi i koronavirusit ka gjymtuar biznesin e tyre. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS