14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Proceset

Etiketim: proceset

Vettingu në Polici/ Meta kthen ndryshimet në ligj: I miratuar në...

0
Presidenti Ilir Meta ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend ligjin nr. 74/2020 “Për vlerësimin kalimtar dhe periodik të punonjësve të Policisë së Shtetit, Gardës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS