20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Procedohet

Etiketim: procedohet

Kanosi me çifte të riun dhe më i pas i shpoi...

0
Një 68-vjeçar është proceduar në gjendje të lirë nga Policia e Vlorës. I moshuari pas një konflikti, ka kanosur me çifte një 38-vjeçar, dhe më...

Nuk deklaroi shumën e 19 mijë eurove në kufi, procedohet penalisht...

0
Policia Kufitare e Kakavijës ka proceduar penalisht një shtetas italian, pasi gjatë një kontrolli rutin, iu gjet shuma e konsiderueshme prej 19450 euro, të...

Mbajti peng një grua në makinë, procedohet penalisht 33-vjeçari në Elbasan

0
Një 33-vjeçar është proceduar penalisht në Elbasan. Dyshohet se shtetasi me iniciale A.G., ka mbajtur në automjetin e tij një shtetase pa dëshirën e saj. Sakaq...

Aksidentoi 78-vjeçaren në Tiranë, procedohet penalisht drejtuesi i mjetit

0
Pas një video të publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqet një automjet, drejtuesi i të cilit aksidenton një shtetase në Tiranë, Policia ka sqaruar...

Kapet me rreth 88 mijë euro në Fier, procedohet penalisht 30-vjeçari

0
Policia e Fierit ka njoftuar sot goditjen e një rasti të veprimtarisë kriminale të pastrimit të parave.Policia ka proceduar penalisht shtetasin G. R., 30...

Kanabis dhe para brenda servisit, arrestohet pronari 45-vjeç, procedohet penalisht punonjësja

0
Pronari i një servisi në Durrës është arrestuar, pasi në servisin e tij u gjetën dhe u sekuestruan 300 gramë lëndë e dyshuar narkotike...

Kambist pa licencë, procedohet penalisht 65-vjeçari në Korçë, i sekuestrohen paratë

0
Vijon operacioni policor i koduar "Informaliteti", për goditjen e ushtrimit të veprimtarive financiare pa licencë.Një 65-vjeçar në Korçë, i cili ushtronte aktivitetin e këmbimit...

Shpallet e humbur një 34-vjeçare në Orikum, një tjetër shtetas procedohet...

0
Policia e Orikumit ka bërë me dije se një shtetase është shpallur e humbur nga familjarët e saj. Bëhet fjalë për shtetasen E. H.,...

Gërryente shtratin e lumit Shkumbin, procedohet penalisht shtetasi që kishte në...

0
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Lushnjë, gjatë orëve të vona të natës, në fshatin Thanasaj, kanë konstatuar 2 mjete të rënda duke nxjerrë në...

Zaptoi plazhin te “Shkëmbi i Kavajës”, procedohet 64-vjeçari nga Tirana

0
Policia e Durrësit ka arrestuar disa persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Gjithashtu, policia ka nisur procedimin penal ndaj një 64-vjeçari nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS