18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Problematiku

Etiketim: Problematiku

Problematiku nga Kosova që shënoi 5 gola në një ndeshje në...

0
Mbahet mend si lojtari më problematik, me dy gishtat e tij të ngritur në Nish dhe përplasja edhe në Novi Sad në vitin 1990...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS