18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pritshmëri

Etiketim: pritshmëri

Fillon kursi ASMC2, pritshmëri të mëdha nga pjesmarrësit dhe Komiteti Olimpik

0
Pas përfundimit me sukses të Kursit për Menaxhimin e Avancuar Sportiv ASMC 1, Komiteti Olimpik i Kosovës ka nisur edhe me kursin ASMC2. Ligjërues të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS