9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prite

Etiketim: prite

Ekzekutohet një 33-vjeçar në Rrogozhinë/ I zunë pritë 200 metra nga...

0
Klevis Kapllani 33  vjeç, nga fshati Sinaballaj i Rrogozhinës, u ekzekutua brenda makinës së tij pak metra larg shtëpisë. Ka qenë pikërisht grumbulluesi i qumështit...

Pritë me armë ndaj Fatmir Hysenbelliut? Detaje të reja dalin nga...

0
Një sherr me armë u raportua më datë 16 korrik, nga i cili mbetën të plagosur Rois Babasi, djali i ish-deputetit të PD Ndriçim...

Nxori në pritë biznesmenin Hekuran Billa, dëshmia që rëndon akuzat për...

0
  TIRANË Zbulohen detaje të reja dhe prova që rëndojnë pozitën e Adjola Lakrës, vajzës që dyshohet se u përdor si karrem për të nxjerrë në...

Gjykata merr vendimin për vajzën që nxori në pritë Hekuran Billën

0
Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur “arrest në burg” për Adiola Lakrën, vajzën që dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekuran Billën i cili...

“Isha e lidhur me të dy, por…”, flet vajza që nxori...

0
Nis gjyqi ndaj Adiola Lakrës, vazjës që nxori në pritë Hekuran Billën në atentatin e ndodhur në mbrëmjen e 11 qershorit te Komuna e...

“Më vunë automatikun në kokë, kur zbrazën armën unë…”/ Zbardhet dëshmia...

0
Zbardhen te tjera detaje nga ngjarja e ndodhur mengjesin e sotem ne Shkoder, ku nje 50 vjecari iu be atentat me arme, por per...

Hekuran Billa u nxor në pritë nga e dashura, 26-vjeçarja e...

0
Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi i 40-vjeçarit Hekuran Billa, te Komuna e Parisit, mbrëmjen e 11 qershorit. Policia e Shtetit ka arrestuar sot...

Shala: Jemi ra në pritë të sigurimit serb, së bashku me...

0
Avni Shala sot është koordinator në shtëpinë e sportit në Prishtinë, kujton kohën kur kanë rënë në pritë të sigurimit serb në vitin 1998. “Sot...

Vriten pesë policë meksikanë në një pritë të organizuar mirë nga...

0
Autoritet e shteti meksikan Zakatekas, kanë bërë të ditur që persona të armatosur kanë vrarë pesë policë në një pritë të organizuar mirë. Policët nga...

Detajet/ Vrasja e Eri Zefit per ‘mall’, shoku i ngushte e...

0
Rreth një muaj pas ekzekutimit të 34-vjeçarit Eri Zefi në Zall Xhuxhë të Mirditës, policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim njërin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS