17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Priste

Etiketim: priste

Priste ngarkesën me 1.2 kokainë, arrestohet shqiptari në Belgjikë

0
Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë belge, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Sipas medieve belge shqiptari u arrestua bashkë me...

E thotë edhe Giroud: Isha me fat, De Gea do duhej...

0
Olivier Giroud e pranon se shënoi me fat kundër Manchester United. Gjysmëfinalja e Kupës FA është vendosur nga gabime të David De Gea, të cilat...

Bruce Willis duhej të priste 57 vjet për dashurinë më të...

0
Një nga yjet e Hollivudit, Bruce Willis, është një frymëzim i shkëlqyeshëm për romantikët në të gjithë botën. Ai ishte në gjendje të gjente shoqen...

Rrëshkiti nga pema teksa priste degën, humb jetën kasapi në Këlcyrë

0
KËLCYRË Një 62- vjeçar me profesion kasap ka ndërruar jetë pasi ra nga pema teksa priste dru. Avdul Marko është viktima e aksidentit tragjik në...

Vajza kishte dy javë që kishte vdekur, nëna priste që të...

0
Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që është në Tiranë ditën e sotme ku nënë dhe bijë janë gjetur të vdekura në...

Tronditës/ Vajza kishte dy javë që kishte vdekur, nëna priste që...

0
Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që është në Tiranë ditën e sotme ku nënë dhe bijë janë gjetur të vdekura në...

Top Story/ Laguna e Karavastasë, dikur priste 1000 turistë në ditë...

0
Destinacioni i radhës ku ka udhëtuar Top Story është Divjaka. Peizazhi që të ofron Laguana e Karavastasë është nga më të bukurat që ka...

Askush nuk e priste

0
Askush nuk e priste këtë në fillim të sezonit, shikoni kush është mbreti i asistimeve të Tirana. Për ata që nuk e dinë, Majkëll Ngoja...

Nuk jua priste mendja, por këta VIP-a janë refuzuar nga stilistët...

0
Jo gjithmonë stilistët e famshëm tregohen të gatshëm për të veshur VIP-at, sado të njohur të mund të jenë ata. Shumë prej stilistëve të...

Askush nuk e priste

0
Gjendja fizike e futbollistëve të Barcelonës është që tani në 40–45% të kapacitetit ideal dhe duke patur parasysh pritshmëritë e trajnerëve, që i prisnin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS