8.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Priping

Etiketim: Priping

Priping dhe Drita fitues të Kupës së Kosovës

0
Në SHFMU 'Tefik Çanga' në Ferizaj u zhvillua turneu ekipor Kupa e Republikës së Kosovës në kategorinë e seniorëve për meshkuj dhe femra.Në kategorinë...

Zhvillohet java e dytë e Superligës së Kosovës: Priping fitoi derbin...

0
Me datën 10.04.22 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë u zhvillua java e dytë e kampionatit ekipor të Superligës së Kosovës. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS