9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prinë

Etiketim: prinë

Man City prinë garën për Koulibaly

0
Manchester City janë favoritët për Kalidou Koulibaly. Sipas raportimeve të ‘The Sun’, Manchester City po prinë garën për nënshkrimin e qendërmbrojtësit të Napoli, Koulibaly. Senegalezi është...

Dua Lipa prinë koncertin bamirës 24-orësh të yjeve të muzikës

0
Dua Lipa dhe Jason Derulo shfrytëzuan talentin e tyre muzikor për të ndihmuar në luftimin e përhapjes së koronavirusit dhe të ndihmojnë punëtorët e vijës...

Liverpool prinë garën për Koulibaly

0
Kalidou Koulibaly mund të përfundojë te skuadra e Liverpool. Dy nga mbrojtësit më në formë në futbollin evropian, Virgil van Dijk dhe Kalidou Koulibaly mund...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS