19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Princeshe diana

Etiketim: princeshe diana

Publikohet portreti i rrallë i nënës së Princeshës Diana

0
Princeshë Diana lindi në një familje aristokratike britanike me origjinë mbretërore dhe ishte fëmija i katërt dhe vajza e tretë e John Spencer dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS