9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Princ

Etiketim: Princ

A mund të jetë Princ Leka presidenti i ardhshëm shqiptar? Ja...

0
Analisti Arjan Curri komentoi në emisionin "Zonë e Lirë" mbi kandidaturat e mundshme për President të Republikës.Drejtuesi i emisionit, Arjan Çani i pyeti nëse...

Video/ Kishte dalë për të përshëndetur princ Charles-in, burrit i merren...

0
Një burrë ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar në tokë, në momentin që është takuar me princin e Wales-it. Burri, identiteti i të cilit...

Paralajmërimi, që Princ Harry nuk dëgjoi për Meghan Markle

0
Kate Middleton paralajmëroi Princin Harry të mos nxitonte të martohej me ‘krejtësisht të ndryshmen’ Meghan Markle, sipas librit të botuar sot nga 2 gazetarë...

Transformohet blloku i kufizuar nga rr. “Gjok Doçi”, “Demir Nazeri” dhe...

0
Një investim i munguar prej 30 vitesh bëhet realitet për banorët e Njësisë 11. Falë ndërhyrjes së Bashkisë së Tiranës, blloku që kufizohet nga...

Archie do të jetë princ me apo pa pëlqimin e Princ...

0
Vendimi i Princ Harry-t dhe Meghan Markle për të hequr dorë nga titujt mbretërorë, ishte pjesërisht për shkak të dëshirës së tyre për ta...

Princ Harry dhe Meghan Markle po diskutojnë për shkollën e Archie-t...

0
Miqtë e Princ Harry-t dhe Meghan Markle po u japin atyre këshilla për shkollën më të mirë për djalin 1-vjeçar, Archie-n. Duka dhe Dukesha e...

‘Princ Harry do të jetë një shpirt i humbur në Los...

0
Princ Harry do ta ketë të vështirë të përshtatet me jetën në Los Angeles me gruan e tij, Meghan Markle dhe djalin Archie, pretendon...

Meghan Markle zgjodhi mënyrën më të veçantë për ta befasuar Princ...

0
Dukesha e Sussex, 38 vjeç, ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta surprizuar Princ Harry-n për ditëlindjen e 35-të të tij, shtatorin e...

Pas 2 vjetësh zbulohet çfarë ndodhi pas dasmës së Princ Harryt...

0
Princi Harry dhe Meghan Markle u martuan si sot dy vjet më parë në një ceremoni përrallore në Kalanë Windsor. Por pasi kamerat u fikën,...

Archie feston 1-vjetorin, shikoni ç’bën Princ Harry në videon e ëmbël...

0
Meghan Markle dhe Princi Harry kanë ndarë një video të ëmbël duke i lexuar Archie-t  një libër për fëmijën, për të festuar ditëlindjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS