19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prin

Etiketim: prin

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, i prin listës prej 40 sportistëve për...

0
Ekipi mesdhetar i Kosovës do të përbëhet nga 40 sportistë të 13 sporteve të ndryshme për Lojërat Mesdhetare Oran 2022, të cilat prej 25...

Mbi 17 mijë çifte u kurorëzuan në vitin 2019, prin qyteti...

0
Në Kosovë gjatë vitit kaluar janë kurorëzuar 17 577 qifte-bashkëshortore. Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Statistikat e Kurorëzimeve në Kosovë 2019” në...

Kante i prin listës së dëshirave të Contes në Inter

0
Antonio Conte e ka vendosur N’Golo Kanten, Arturo Vidalin dhe Emerson Palmierin në krye të listës së dëshirave për afatin kalimtar të verës, të...

Rastet e reja me Covid-19 prin Prishtina, Prizreni dhe Fushë Kosova

0
Instituti i Shëndetësisë Publike ka publikuar rezultatet e reja të testimeve për Covid-19. Sipas IKSHPK-së janë shënuar edhe 152 raste të reja. Për nga numri më...

“Këpuca e Artë”, prin Lewandowski, Ronaldo dhe Messi pas Immobiles

0
34 gola në Bundesliga, aktualisht Robert Lewandowski është kandidati numër një për të rrëmbyer Këpucën e Artë. Ai është afër që t’i japë fund dominimit...

Tre skuadra në garë për Belottin, prin Napoli

0
Andrea Belotti mund të jetë duke përjetuar muajt e fundit me fanellën e Torinos. Shtatlarti i sulmit këtë verë duhet të vendosë nëse do të jetë i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS