17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Presley

Etiketim: Presley

Vdes në moshën 27 vjeçare djali i Marie Lisa Presley, Benjamin...

0
Sipas TMZ, djali i Lisa Marie Presley dhe Danny Keough, Benjamin Keough, siç duket ka bërë vetëvrasje në Calabasas, Kaliforni. Ai ishte vetëm 27...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS