19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Presidencën

Etiketim: Presidencën

Tirana merr Presidencën e Qyteteve të Ballkanit në 2024

0
Vitin e ardhshëm Tirana do të marrë Presidencën e Rrjetit të Qyteteve të Ballkanit, e njohur ndryshe si B40. Lajmin e ndau kryebashkiaku Erion...

Shqipëria mori Presidencën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së, ministrja Xhaçka:...

0
Ministrja e punëve të jashtme, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje me marrjen e presdencës e Këshillit të Sigurimit të OKB-së. Nëpërmjet një postimi në...

Ruçi uron Presidentin e Bundestagut Schäuble për Presidencën Gjermane të BE:...

0
Në letrën e tij Ruçi shkruan se Presidenca Gjermane do të bëjë një Europë më të fortë dhe më inovatore. Ndërkohë Ruçi shkruan se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS