9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prenë

Etiketim: Prenë

I prenë dy këmbët duke e hedhur në erë/ Zbardhet...

0
Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me ekzekutimin e Alekdandër Sadikajt, ngjarje e cila tronditi vendin tre javë më parë. Mësohet se shkak për...

Prenë dy maune me dru/ Vihet në pranga një person në...

0
POGRADEC- Një person është arrestuar, ndërsa 6 të tjerë janë vënë nën hetim për shkak se akuzohen shpërdorim detyre dhe prerje e paligjshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS