Ballina Etiketimet Premton

Etiketim: premton

Luizi i premton Kiarës: Nëse e fitoj Big Brother do të...

0
Flirti i tij me moderatoren Kiara Tito vazhdon ende, duke bërë shikuesit edhe më tepër kuriozë se si do të rrjedhin gjërat mes tyre. Së...

“Jam ujk në s*ks”/ Tjetër pedofil bie në rrjetë, i premton...

0
Një 65-vjeçar është arrestohet në Shkodër, pasi akuzohet për ngacmim seksual. Shtetasi Vehbi Haxhija nëpërmjet rrjeteve sociale kërkonte marrëdhënie seksuale me të mitura kundrejt parave. Në...

​Peci në Junik, premton bashkërendim të politikave bujqësore me nivelin lokal

0
Bashkërendimi i politikave bujqësore mes nivelit qendror me atë lokal dhe investimet për zhvillimin e zonave rurale do të jenë prioritet për Ministrinë e...

Kryeministri Rama nga Kukësi premton investime të tjera në sport

0
Kryeministri Edi Rama në krah të presidentit të FSHF, Armand Duka dhe kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici, foli për investimin e bërë nga qeveria...
Premton Konsistencë – Rikthehet Prishtina Music Conference për edicionin e dytë

Premton Konsistencë – Rikthehet Prishtina Music Conference për edicionin e dytë

0
Në mediat sociale kemi parë rishfaqjen e Prishtina Music Conference, ku në postimin e fundit bëjnë të ditur se do të kthehen me edicionin...

Qeveria shqiptare premton garanci sovrane për furnizimin me produktet bazë

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama zhvilloi sot një takim me importues, eksportues dhe përfaqësues të zinxhirit të furnizimit me mallrat e shportës, ku theksoi...

Banorët e Maliqit bllokojnë rrugën për ujin e pijshëm, Bashkia u...

0
Mungesa e ujit, një problematikë e vjetër por që mbetet pa zgjidhje ngriti në protestë banorët e fshatit Gollobërdë në Maliq. Të indinjuar, banorët e...

Mbappe i premton besnikëri PSG-së: Do të jem këtu katër vite

0
Kylian Mbappe e ka konfirmuar të ardhmen e tij, duke thënë se do të mbetet në Paris Saint-Germain edhe sezonin e ardhshëm. Ka pasur shumë...

SHBA/ Presidenti Trump premton se do të dërgojë më shumë forca...

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka në plan të zgjerojë praninë e debatueshme të organeve federale të rendit në rrugët e qyteteve...

Cadiz rikthehet në La Liga për herë të parë pas vitit...

0
Cadiz është rikthyer në La Liga për herë të parë që nga vitit 2006 dhe u ka premtuar tifozëve 10 mijë bileta falas për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24