19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekur

Etiketim: prekur

Këngëtari i njohur anulon dy koncerte për shkak të sëmundjes: Më ka prekur lëkurën dhe trurin

Këngëtari i njohur anulon dy koncerte për shkak të sëmundjes: Më...

0
Këngëtari Justin Bieber nuk është mirë me shëndet. Sëmundja Lyme është përkeqësuar dhe mononukleoza e rëndë kronike ka prekur lëkurën, funksionin e trurit, energjinë...

Bujqësia e prekur nga kriza në Shqipëri, ekspertët: Të rriten subvencionet

0
Bujqësia në Shqipëri po kalon ditë të vështira, si pasojë e krizës globale që ka ndikuar në rritjen me dy deri në tre herë...

Shqipëri, Bujqësia e prekur nga kriza, Ekspertët: Të rriten subvencionet

0
Bujqësia në Shqipëri po kalon ditë të vështira, si pasojë e krizës globale që ka ndikuar në rritjen me dy deri në tre herë...
Ben Affleck fotografohet nga paparacët duke prekur të pasmet e Jennier Lopezit teksa e hipë në ve…

Ben Affleck fotografohet nga paparacët duke prekur të pasmet e Jennier...

0
Ata kanë qenë të pandarë që nga rindezja e romancës së tyre vitin e kaluar.Dhe Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shijuan një tjetër natë...
Mila Kunis e prekur nga ngjarjet në vendlindjen e saj, Ukrainën – me bashkëshortin hapin një fond…

Mila Kunis e prekur nga ngjarjet në vendlindjen e saj, Ukrainën...

0
Mila Kunis dhe bashkëshorti i saj Ashton Kutcher janë zotuar të arrijnë rezultatin e një fondi deri në 30,000,000 dollarë (27,500,000 euro) donacion për...

Atleti vrapon 350 kilometra për gjyshen e prekur me COVID-19

0
Në këtë kohë pandemie, një banor i kryeqytetit amerikan po sfidon veten me një garë të gjatë vrapimi prej 350 kilometrash. Materiali në vazhdin...

Lista të hapura pa prekur koalicionet, Bylykbashi zbardh prapaskenat: Gjiknuri përdridhej...

0
Ish-deputeti dhe përfaqësuesi i PD-së në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, thotë se hapja e listave është një risi e madhe për politikën shqiptare dhe...

​756 profesionistë shëndetësorë janë prekur nga Covid-19

0
Që nga regjistrimi i rasteve të para të Covid-19 në Kosovë e deri më sot, 756 profesionistë shëndetësorë janë prekur nga ky infeksion, ndërsa...

U tha se 21-vjecarja vdiq nga COVID, dalin analizat e familjes,...

0
E gjithë familja e viktimës më të re në moshë nga covid 19, 21 vjeçares kanë rezultuar negativ pas realizimit të tamponeve 13 ditë...

Ulet numri i rasteve në Krujë, sot vetëm 3 të prekur...

0
Në Krujë, rrethi dje që dje kishte një numër të lartë të të prekurve me koronavirus, sot është rregjistruar një ulje. Burime bëjnë me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS