19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekë

Etiketim: prekë

“Nuk është e mundur që koronavirusi të prekë dy herë një...

0
Studiuesit në Qendrën e Koresë Jugore për Sëmundjet dhe Parandalimin e tyre, kanë thënë se është e pamundur që koronavirusi të prekë dy herë...

Gjëndra tiroide, sëmundje që prekë më shumë gratë

0
Gjëndra tiroide është një prej organeve më të rëndësishme në trupin e njeriut e cila gjendet në pjesën e përparme të qafës dhe njëherësh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS