Ballina Etiketimet Preferoni

Etiketim: Preferoni

Preferoni më shumë bukën e bardhë? Njihuni me ‘anën e errët’...

0
Të dhënat e Eurostat kanë treguar se shqiptarët shpenzojnë më shumë para për bukë dhe drithëra në raport me të ardhurat. Të njëjtat të dhëna...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24