23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Prapaveprues

Etiketim: prapaveprues

Ambasadori gjerman: Reformat e thella në Kodin Zgjedhor mund të kenë...

0
Një hap të rëndësishëm në rrugën drejt Konferencës së Parë Qeveritare për hapjen e negociatave e ka cilësuar ambasadori gjerman, Peter Zingraf, miratimin e...

Paralajmërimi i PD-së: Nëse kryeministri në ikje nuk tërhiqet, PD në...

0
“Me ligjin e amnistisë fiskale, kryeministri në ikje po e thellon kursin e tij të përplasjes me partnerët strategjikë SHBA dhe Bashkimin Europian dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS