10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Praninë

Etiketim: praninë

Kina forcon praninë policore jashtë konsullatës amerikane në Chengdu

0
Të dielën jashtë konsullatës amerikane në qytetin Chengdu të Kinës, u vu re një prani e madhe e forcave të sigurisë ndërsa stafi amerikan...

Ministra Haradinaj e kompletuar me familje, e quan kohe të çmueshme...

0
Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj – Stublla, ditën e shtunë e ka kaluar pranë fëmijëve të saj dhe bashkëshortit. Ajo këtë kohë e...

Polonia, shteti i parë që do ta nis futbollin me praninë...

0
Polonia do të jetë vendi i parë në Evropë që do t’i lejojë tifozët në stadiumet e futbollit, pas rikthimit të kampionateve. Lajmin e ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS