9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Praktikoni

Etiketim: Praktikoni

A i keni mbushe 40 vjet? Filloni menjëherë të praktikoni Yoga…

0
Nuk është kurrë tepër vonë. Nëse jeni apo jo në mes të një moshe të artë, përfitimet e stërvitjes janë tepër të mëdha. Yoga...

Këshillat e thjeshta që ju ndihmojnë të praktikoni të folurin pozitiv

0
Heqja qafe e bisedës negative dhe ndryshimi i mënyrës se si e shikoni veten nuk është aq i lehtë. Por kalimi në mendime pozitive,...

Praktikoni yoga në çift, harmonizoni lëvizjet dhe frymarrjen

0
Janë të shumta format në të cilat mund të ushtrohemi fizikisht. Një ndër to është edhe teknika e njohur si: “Joga”. Një metodë kjo tejet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS