18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Praktikante

Etiketim: praktikante

Vetëflijohen nënë dhe bijë/ U gjetën pa jetë në shtëpinë e...

0
Nënë e bijë, Zhaneta Josifi 56 vjeç edhe vajza e saj Anita Josifi 30 vjeçe, janë gjetur të vdekura në banesën e tyre në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS