19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pra

Etiketim: pra

Dua veten, pra jam K*rvë!

0
Deri një javë më parë, përpara se të shpërthente lajmi i ndarjes sonë në të gjithë fisin dhe shoqërinë, unë kisha emër dhe mbiemër....

“Sharra pra Sharra, a ju kujtohet”/ Rama nxjerr pamjet: I dhamë...

0
Ne Ditën Ndërkombëtare të Mjedisit, kreu i Qeverisë, Edi Rama ka zgjedhur te ndaje me ndjekesit e tij ne rrjetin social Facebook, pamjet e...

Boschard gishtin e mesit protestuesve, mesazhi Dedës: Na pra, mirëmëngjes…

0
Pas sjelljes skandaloze të Ambasadorit të OSBE në Tiranë i cili në mënyrë shumë vulgare u nxori gishtin e mesit mbrëmë protestuese në afërsi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS