18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Post

Etiketim: Post

Vjedhja e postës në Kamzë, policia identifikon dhe arreston një nga...

0
Policia e Shtetit ka njoftuar sot se ka arritur të identifikoj dhe arrestoj njërin nga autorët që dyshohet se ka vjedhur filialin e Postës...

Grabitet filiali i Postës Shqiptare në Kamëz

0
Filiali i Postës Shqiptare në Kamëz është grabitur mesditën e sotme rreth orës 14:20.Sipas informacioneve paraprake të policisë, bëhet me dije se një person...

Psikoza post-COVID është e vërtetë. Ja çfarë duhet të dini për...

0
Që nga fillimi i pandemisë, ka qenë e qartë se COVID mund të ketë një ndikim të thellë në shëndetin mendor sa edhe në...

Dorëheqja e Bashës/ Kryemadhi: E pritshme! Ja pse i duhet një...

0
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka komentuar dorëheqjen e Lulzim Bashës nga drejtimi i PD.Në studion e "Quo Vadis", Kryemadhi tha se dorëheqja e...

ShSKUK: Në trajtim 12 pacientë të konfirmuar me COVID-19, 8 post-Covid

0
12 pacientë të konfirmuar me coronavirus dhe tetë të tjerë post-COVID po marrin trajtim mjekësor në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës.Me oksigjeno-terapi...

The Washington Post për protestën në Shqipëri: Policia përplaset me protestuesit,...

0
Gazeta e prestigjioze amerikane “The Washington Post”, ka shkruar për protestat që po mbahet në Shqipëri pas shembjes së objektit të Teatrit Kombëtar në...

​Washington Post: Policia përleshje me opozitën dhe artistët para shembjes

0
Mediat e huaja kanë reaguar pas shembjes së Teatrit Kombëtar në Tiranë. The Washington Post shkruan se policia shqiptare u përplas me mbështetësit e opozitës...

Ja çka shkruan Washington Post për shembjen e teatrit dhe përleshjen...

0
Forcat shqiptare të rendit u përplasën me mbështetësit e opozitës, të cilët ishin duke protestuar kundër prishjes së godinës së Teatrit Kombëtar në Tiranë,...

Dikur me post kryetari në Kosovë, sot shëtitet me kali! 

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Njihet nga njerëzit...

Katër burra nënpresidentë dhe asnjë femër me këtë post në Komitetin...

0
Edhe një femër nënpresidenti e Komitetit Olimpik të Kosovës, kështu e do rendi nëse flasim për të drejtat e gjinisë së bukur!  Komiteti Ekzekutiv përvëhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS