17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Posa

Etiketim: Posa

​Kumbaro: Këtë vit baret e plazheve, me leje të posaçme të...

0
Nën drejtimin e ministres së Turizmit dhe Mjedisit së Shqipërisë Mirela Kumbaro është mbledhur Task Forca e turizmit, në vijim të punës që ka...

Zgjedhja e presidentit të ri, Kuvendi i Shqipërisë seancë të posaçme

0
Kuvendi do të mbajë një seancë të posaçme në orën 17:00.  Në rend dite është zhvillimi i votimit të parë për zgjedhjen e Presidentit....

Apeli i Posaçëm regjistron rekursin e Sajmir Tahirit për pezullim dënimi

0
Apeli i Posaçëm ka regjistruar rekursin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Taihiri.Ai është dënuar me 3 vite e 4 muaj burg."Komunikohet në mënyrë të...

Gjykata Apelit të Posaçëm konfiskon 55 milionë euro pasuri të familjarëve...

0
Gjykata Apelit të Posaçëm ka vendosur që të konfiskohet pasuria e familjarëve të ish-deputetit të Partisë Socialiste Arben Ndoka.Konkretisht, sipas vendimit të gjykatës parashikohet...

Gjykata e Posaçme kërkon njoftimin për nisjen e gjykimit ndaj Talo...

0
Prej më shumë se një muaji, Gjykata e Posaçme ka kërkuar që në banesën e të shumë kërkuarit Talo Çela të ngjitet njoftimi për...

Inceneratori i Fierit, Gjykata e Posaçme lë në fuqi masat e...

0
Gjykata e Posaçme lë në fuqi masat e sigurisë për 9 të arrestuarit për abuzime me inceneratorin e Fierit.Gjykata ka caktuar "arrest me burg"...

​Tiranën sot e viziton i dërguari i Posaçëm i Gjermanisë

0
Lufta në Ukrainë dhe rreziku i influencës ruse në Ballkanin Perëndimor, e ka kthyer rajonin sërish në vëmendjen e Perëndimit.Pas përfaqësuesit të lartë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS