17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portën

Etiketim: portën

Batuta e Vasilit: Rama kërkon një fushë vetëm me lojtarët e...

0
Ndryshimet kushtetuese në kuadër të reformës zgjedhore do të mbledhin sërish Këshillin Politik ditën e nesërme (20 korrik) ku prezent do të jetë dhe...

Kepa drejt largimit, Chelsea gati goditjen e madhe për portën

0
Kepa Arrizabalaga po i kalon ditët e tij të fundit si portier titullar te Chelsea. Portieri spanjoll nuk po e bind trajnerin Frank Lampard me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS