19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Porsche

Etiketim: Porsche

Bebe Rexha bëhet me “Porsche”, iu prezanton fansave veturën e saj luksoze të re

Bebe Rexha bëhet me “Porsche”, iu prezanton fansave veturën e saj...

0
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është bërë me veturë të re luksoze.Këtë gjë 32-vjeçarja e bëri të ditur vet përmes disa imazheve...

Duel shpejtësie ndërmjet Porsche 911 Turbo dhe McLaren 720S

0
Një garë e re shpejtësie është zhvilluar ndërmjet Porsche dhe McLaren. Kjo ishte një nga ato garat që shumë duan të shohin dhe skuadra e...

Makina ëndërruese për shumë njerëz, konsumon vetë 2 litra, por shkon...

0
Makina Omega është një makinë ëndërruese për shumë njerëz, të paktën kur bëhet fjalë për performancën. Casey Putsch e quan veten një projektues, inxhinier, artist,...

Duel shpejtësie ndërmjet Nissan GT-R dhe Porsche 911 Turbo S

0
Herë pas here, ne kemi parë Nissan GT-R të përballet me rivalë më të shpejtë, qoftë në një garë të plotë apo edhe të...

Porsche vjen me dy modele të reja, Cayenne GTS dhe GTS...

0
Porsche Cayenne tani është në dispozicion edhe një herë me një motor V8, në sajë të futjes së Cayenne GTS dhe Cayenne GTS Coupe...

72 vjet nga prodhimi i Porsche Numër 1

0
Pesëdhjetë kopjet e para të modelit të prodhimit Porsche 356, u prodhuan në qytetin Gmünd, ku edhe sot ekziston një muze i madh privat...

Tesla Model 3 në garë me Porsche 911, mësojeni fituesin

0
Në tre xhiro, Tesla ishte pak më e shpejtë se makina sportive Porsche. Një Model Tesla 3 ka dëshmuar të jetë më e shpejtë se...

Tesla Model 3 mposht Porsche 911 në garën automobilistike

0
Në tre xhiro, Tesla ishte pak më e shpejtë se makina sportive Porsche. Një Model Tesla 3 ka dëshmuar të jetë më e shpejtë se...

​Rrjedhin fotografitë e para të Porsche 911 Targa

0
Një ditë para premierës botërore, fotot e para të versionit Targa të 911 mbërritën në internet. Për shkak të pandemisë, Porsche u detyrua të shtyjë...

Ishte e pamundur të prezantohej deri më tani, Porsche tregon kur...

0
Ky model do të prezantohen nëpërmjet internetit, në 9:11 Magazine dhe në programin televiziv përmes ueb-sajtit Si pasojë e pandemisë, shumë prezantime të makinave nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS