16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Popullin

Etiketim: popullin

Iu bashkua paramilitarëve për ta luftuar popullin shqiptar të Kosovës, por...

0
Shumë sportistë në Serbi në vitin 1998-1999, iu bashkuan radhëve të paramilitarëve serb, për të sulmuar popullin shqiptar të Kosovës.Ndër kriminelët ka qenë edhe...

​Haradinaj kujton të rënët në Gllogjan dhe Maznik: Ishin mburojë për...

0
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj në Gllogjan dhe Maznik, ka nderuar veprën heroike të luftëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës,...

Bajrami: Kryeministri po mundohet me ushqy popullin me shpresë.

0
Deputetja e Lidhjes Demokratike e Kosovës, Hykmete Bajrami, tha se derisa vendi gjendet në krizë, Qeveria Kurti po e luan rolin e spektatorit.Ajo në...

“Do të doja të bëja më shumë për ju dhe popullin...

0
Kryeministri Edi Rama, ka publikuar telefonatën që ka zhvilluar me presidentin e Ukrainës Volodymyr Zelensky.Nëpërmjet një postimi në Facebook, Rama thekson se i shprehu...

Rruga Milot-Fier, Balluku: Zëdhënësit e qametit hedhin baltë, e çmendën popullin

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku mori në mbrojtje autostradën Milot-Fier, pas shigjetimeve të opozitës brenda dhe jashtë parlamentare. Duke folur sot në Kuvend, ...

​Osmani: BE duhet të mbajë premtimin për liberalizimin e vizave për...

0
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, thotë se Bashkimi Evropian nuk ka arritur të realizojë ende premtimin e vet për t’i dhënë popullit...

​Haki Abazi: Vetëvendosje do ta shpëtojë popullin nga Qeveria Hoti

0
Ish-zëvendëskryeministri i Qeverisë së shkarkuar Kurti, Haki Abazi, ka vazhduar akuzat ndaj Qeverisë së udhëhequr nga Avdullah Hoti i Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai...

Ambasadori britanik: Zgjedhorja kërkesë e ODIHR-it, sot është dita për ta...

0
TIRANË-“ Sot është dita për ta vënë popullin e Shqipërisë të parin dhe për të gjetur dakordësinë e nevojshme për të çuar vendin përpara.”...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS