14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Polemika

Etiketim: Polemika

BBC: Dua Lipa ndez polemika me publikimin e hartës së “Shqipërisë...

0
Ylli i muzikës pop me famë ndërkombëtare Dua Lipa ka shkaktuar një reaksion në rrjetet sociale, pasi publikoi në twitter flamurin e famshëm që...

Mjaft më me polemika e tensione, shfaqet si bombë lojtarja më...

0
Komuniteti i hendbollit tani ka pak nevojë për relaks, sidomos të qetësohet paksa nga polemikat dhe tensionet që ndodhen në javët e fundit. Mospajtime...

Polemika në klubin e futbollistëve të Kosovës

0
Te klubi zviceran FC Zurich kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 dhjetë persona. Televizoni gjerman “ARD” të hënën kishte raportuar se mbrojtësi i Kosovës, Mirlind...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS