18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Polake

Etiketim: polake

Florian Loshaj, shqiptari i parë deri tani pjesë e finales së...

0
Futbollisti i përfaqësuesit të Kosovës Florian Loshaj do të jetë pjesë e ndeshjes finale të Kupës së Polonisë dhe me gjasë është hera e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS