26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Poco

Etiketim: Poco

Poco prezantoi X4 Pro 5G dhe M4 Pro për tregun evropian...

0
Marka Poco e Xiaomi prezantoi dy smartfonë të rinj për tregun evropian në Kongresin Botëror të Celularëve në Barcelonë, dhe të dy kanë specifika...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS