14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plumbash

Etiketim: plumbash

Lezhë, breshëri plumbash ndaj veturës së 28-vjeçarit

0
Një automjet ku udhëtonte një 28-vjeçar dhe i afërmi i tij është qëlluar me armë zjarri në lëvizje e sipër nga persona që lëviznin...

Kruje/ Terrorizoi qytetaret me bresheri plumbash, arrestohet 47-vjeçari

0
Një 47-vjeçar është arrestuar nga Policia e Krujës, pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër, duke krijuar panik te qytetarët. Në pranga ka...

Breshëri plumbash në Patos, arrestohet 51-vjeçari – Lajmi i Fundit

0
Në një prej fshatrave të Patosit është vënë në pranga 51-vjeçari dhe i është sekuestruar arma e zjarrit me të cilën ai ka qëlluar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS