20.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plotësimin

Etiketim: plotësimin

PD liston 9 kushtet e Gjermanise. ‘ Rama nuk ka vullnet...

0
Partia Demokratike ka listuar kushtet e shtuara që Gjermania ka vënë për Shqipërinë.   Rruga e Shqipërisë...

“3. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, pas vlerësimit të kushteve dhe...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta, pasi shqyrtoi praktikën dhe dokumentacionin e përcjellë nga Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, në përfundim ka vendosur të...

Gjermania vendos: Nuk ka hapje të negociatave me Shqipërinë pa plotësimin...

0
Grupet Parlamentare të Koalicionit Qeverisës CDU-CSU dhe SPD në Bundestagun Gjerman vendosin sot se për Shqipërinë nuk ka hapje të negociatave pa plotësuar 9...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS