17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pllanës

Etiketim: Pllanës

Anulohet meçi i Pllanës, kundërshtari rezulton me COVID-19

0
Meçi i boksit mes Genc Pllanës dhe Raphael Igbokwes, i paraparë të zhvillohet në orët e hershme të së mërkurës (sipas kohës lnë Kosovë) me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS