26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plazhe

Etiketim: plazhe

Dyndje në plazhe, 6 mijë kosovarë kalojnë kufirin drejt Shqipërisë: S`kemi...

0
Prej oreve te para të mëngjesit të sotëm, në pikën kufitare të Morinit ka patur fluks automjetesh që i drejtohen bregdetit shqiptar. Udhëtarët...

Siguria në plazhe/ Resortet në Spanjë, aplikacion për prenotimin e çadrave

0
Një resort në Spanjë ka lançuar një aplikacion për të prenotuar hapsirën në plazh që do të garantonte sigurinë e nevojshme në rërë. Në...

Kontrollet për Covid në plazhe/ Plazhistët me kollë e temperaturë paraqiten...

0
Kjo është një nga periudhat më të bukura të vitit, por padyshim duke treguar kujdes nga Covid-19. Çfarë ndodh në rast se një pushues ndjen...

“Pse të mbyllen çerdhet kur kufiri është i hapur që njerëzit...

0
Asociacioni i Institucioneve Parashkollore Private ka reaguar pas vendimit të Qeverisë për pezullimin e punës si masë e parandalimit të përhapjes së koronavirusit. Kryetarja e...

“Motrat tona të lyme e të ngjyme në pishina e plazhe”,...

0
Yllka Gashi ka reaguar e revoltuar. Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Gashi, ka reaguar e revoltuar pas shtimit të rasteve me Covid-19. Duket se ajo aspak...

Sezoni turistik, 1,600 policisë për të garantuar rendin e sigurinë në...

0
1,600 punonjës policie janë angazhuar për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë në zonat turistike dhe ato bregdetare. Punonjësit e policisë janë nga Sektori i Rendit...

A është e sigurt të bëni not në pishina dhe plazhe...

0
Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në...

FOTO/ Paradoks në SHBA nga COVID-19! Disa plazhe boshatisen, të tjerat...

0
Shtetet e Bashkuara kapërcyen 2.5 milion raste të koronavirusit, dhe vdekjet janë mbi 125.000. Por ndonëse Florida po rikthen masat izoluese, duke dëshmuar...

Auron Tare: Bregdeti shfrytëzohet në mënyrë të gabuar, shkatërrojnë shkëmbinjtë për...

0
Edhe pse turizmi detar në Shqipëri është i zhvilluar, vendi ynë ka potencial për zhvillimin e llojeve të tjera të turizmit. Këtu mund të...

Dallgët nxjerrin në plazhe kokainë në vlerë 60 milionë euro

0
Javët e fundit, dallgët e detit kanë nxjerrë në brigjet franceze rreth 760 kg kokainë të ndara në pako, me vlerë rreth 60 milionë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS