19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Planprogramin

Etiketim: planprogramin

Edhe 10 tekste mësimore nga Shqipëria shtohen në planprogramin e Luginës

0
Edhe 10 tekste mësimore nga Shqipëria janë shtuar në katalogun e teksteve mësimore në Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc. Këtë lajm të mirë e bëri publik...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS