14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plandemia

Etiketim: Plandemia

‘STOP me Plandeminë’!/ ‘Karvani i Lirisë’ i kamionistëve anti-vaksinë ndalet në...

0
Botës i ka ardhur më në fund “shpirti në majë të hundës” me Plandeminë dhe diktaturën sanitare të nisur në Kinë dhe të shpërndarë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS