26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plaga

Etiketim: Plaga

Refuzimi është plaga më e thellë emocionale

0
Ka plagë që nuk shihen, por që mund të kenë rrënjë të thella në shpirtin tonë dhe mbeten aty për pjesën tjetër të jetës....

Plaga e hapur në lukth: Të gjitha simptomat e të thatit...

0
Për shkak të balancimit të keq të lëngjeve tretëse, nëse kemi të thatin, mundeni shpesh të keni të vjella në mëngjes Kur flasim për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS