26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pishina

Etiketim: pishina

Vildanja shumë joshëse nga pishina

0
Vildane Zeneli është një nga femrat më seksi shqiptare. Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka mahnitur me paraqitjen e saj. Modelja...

Tragjike! Doli nga pishina pa ndjenja, ndërron jetë në spital 4-vjeçari...

0
Një 4-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Bolzano të Italisë për të cilin mediat e vendit fqinj njoftuan se quhet Mattia Uruçi. Vogëlushi me...

“Motrat tona të lyme e të ngjyme në pishina e plazhe”,...

0
Yllka Gashi ka reaguar e revoltuar. Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Gashi, ka reaguar e revoltuar pas shtimit të rasteve me Covid-19. Duket se ajo aspak...

Para se të shkoni në pishina në këtë kohë të Covid-19,...

0
Nuk ka asnjë provë që virusi SARS-CoV-2 që shkakton COVID-19 është përhapur përmes aktiviteteve ujore rekreative, sipas CDC.2 Sanitarizimi i mirë i ujit është...

Bella Hadid pozon gjysmë e zhveshur nga pishina

0
Bella Hadid vetëm sa është kthyer nga Italia, ku ishte për të kryer një fotosesion të modelingut së bashku me shoqen e saj Hailey...

Bella Hadid lë pak vend për imagjinatë, shfaqet e zhveshur nga...

0
Bella Hadid është njëra nga personazhet më me famë në fushën e modelingut. Ajo tash e sa vite është bërë pjesë e shumë brendeve të...

A është e sigurt të bëni not në pishina dhe plazhe...

0
Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në...

Bella Hadid shfaqet nudo nga pishina

0
Ajo sapo është kthyer në shtëpi pas një fotosesioni modelimi në Itali me shoqen e saj të ngushtë, Hailey Bieber. Dhe vera e mirë ka...

Oriola ‘ngrit’ temperaturat me pozat nga pishina!

0
Oriola Marashi nuk heziton asnjëherë të provokoj me asete e saj. Modelja e njohur ka linja ‘përvëluese’ dhe ato i shfaq në çdo paraqitje që...

Një “bombë” e vërtetë, Rashel Kolaneci “tërbon” fansat me foton super...

0
Ish-velina e njohur, Rashel Kolaneci, i ka lënë të gjithë fansat pa fjalë me foton e fundit të publikuar në “Instagram”. Bukuroshja ka ditur se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS